Jsme rodina s respektem k řemeslu

Jsme rodina…může to znít jako klišé, ale není.  Jsme parta většinou ženského pokolení, ale i muže občas u nás potkáte. Jsou to naši číšníci, vždy slušní, přátelští a hlavně profesionální.

Naše historie se začíná psát hned po revoluci, ale to sem teď nepatří. Hlavní je, že kolegyně, dříve mé tety, jsou s námi spoustu let. Když jsem byla malá, a ještě jsem neviděla na stůl, mačkala jsem košíčky u svého malého stolečku a těmhle tetám jsem koukala pod ruce.  Nyní jsou to mé kolegyně, kterých si nesmírně vážím a jsme spolu v dobrém i ve zlém.  Ale ten, koho si opravdu vážíme všichni, je naše šéfka  – moje mamka. Není na světě člověk, kterého bych víc obdivovala. Její puntičkářský přístup k práci a všemu okolo, jí splnil sen. Když si kdysi řekla, že bude mít svojí cukrárnu, ani netušila, co jí všechno čeká.  Nyní jsme kolegyně a také kamarádky a vše co děláme, děláme pro to, abyste se u nás cítili dobře. Abyste si odpočinuli a pořádně si zamlsali  v naší cukrárně.

Děkujeme… za věrné zákazníky i za ty nové

Snažíme se vše dělat jako by to bylo pro nás. V dnešní době plné trendů a novinek se stále držíme klasiky. I když nám to občas nedá a střihneme si i mlsky z moderní cukrařiny. Děkujeme, že jste klasice věrní ale, že i naše nové dortíky vítáte. Obliba našich chlebíčků stále roste a snažíme se vymýšlet neokoukané druhy, které se stávají oblíbenými, a za to jsme rádi. I když víme, že „vajíčkový“ jen tak nic nepřekoná.

Děkujeme za vaše rady a připomínky, protože i když se snažíme, dokonalí být neumíme.

 

Ing. Michaela Panenková
CUKRAŘINA SE MUSÍ DĚLAT SRDCEM, JINAK TO NENÍ ONO.