Jak jsme byli ve školce…

Návštěva ve školce

Již druhým rokem nám děti pomáhaly.

Vánoční čas je jak stvořený na to, abychom si uvědomili, že bychom si měli pomáhat a mít se rádi.

Protože si vážíme toho, že s námi trávíte Vánoce, lépe řečeno, s naším cukrovím, přidáváme do krabiček ozdobičky, které vyrábějí děti v naší tuchlovické školce. Děti jsou moc šikovné. V čele s paní ředitelkou a milými paní učitelkami, děti tvoří vánoční motivy z různých materiálů. A protože si jejich pomoci moc vážíme, rádi přineseme cukroví a nějakou tu korunku. Při dopolední svačince, se tak dozvíme, že se všichni moc těší na Vánoce. No, ale hlavně na dááááárky, přece.

Většina dětiček je hodná – to je jasné, vždyť dárky jsou velkou motivací, proč nezlobit. Všichni pomáhají s pečením cukroví. Když ne doma maminkám, tak paní učitelkám. Samozřejmě se moc těší na pohádky – tento rok zvítězilo Ledové království. A já pořád, kdo řekne tu mojí oblíbenou Popelku…nikdo. Kolega Pája se stal českým Santou Clausem a postupně jsme si společně vyslechli tajná přání dětí a pověděli nám jaké dárky by je potěšily. I přes obrovský hlahol a nekonečnou radost dětí, že se s námi mohou podělit o své radosti, jsme i my cítili potěšení. Potěšení z milého přivítání a krásného předvánočního času, protože ten patří hlavně dětem.

PS.: Naše nejmenší šéfová Elinka se mezi dětmi cítila skvěle, už se do školky, zdá se, těší…Taky aby ne, je to tam fajn.

Cukroví pro děti

Cukroví pro děti, každý měl balíček se svým jménem

Šéfka s dětmi

Šéfka s dětmi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *